facebookpixel
HRD GIA
0.10 karat Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DN01513
%40 İndirim

0.10 karat Pırlanta Tektaş Kolye

5.560 TL 3.336 TL
417 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 3.002 TL
0,15 karat Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DSN0147
%40 İndirim

0,15 karat Pırlanta Tektaş Kolye

6.445 TL 3.867 TL
483 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 3.480 TL
0.20 karat Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DSN0887
%40 İndirim

0.20 karat Pırlanta Tektaş Kolye

8.159 TL 4.895 TL
612 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 4.406 TL
0,25 Karat Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DN01060
%40 İndirim

0,25 Karat Pırlanta Tektaş Kolye

10.389 TL 6.234 TL
779 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 5.611 TL
0.30 karat Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DN10057
%40 İndirim

0.30 karat Pırlanta Tektaş Kolye

13.202 TL 7.921 TL
990 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 7.129 TL
0.40 Karat Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DN10064
%40 İndirim

0.40 Karat Pırlanta Tektaş Kolye

18.598 TL 11.159 TL
1.395 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 10.043 TL
0.50 ct. Pırlanta Tektaş Kolye
Kod: DN14035
YENİ
%40 İndirim

0.50 ct. Pırlanta Tektaş Kolye

27.322 TL 16.393 TL
2.049 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 14.754 TL

Tek Taş Kolye

Kolyeler, kadınlar tarafından kullanılan en eski aksesuar türlerinden birisidir. Büyülü veya gösterişli bir havası olan bu takı, genellikle değerli taşlarla bezeli tasarımlar halinde kendini göstermiştir. Kullanılan taşların dünyanın en nadir ve benzersiz madenleri olduğu göz önüne alındığında, zenginlik ve statü sembolü olarak kullanılırlar.

Elmasların özel kesim teknikleriyle şekle sokulmasıyla elde edilen tek taş pırlantalar, kolyeleri süslemesi için tercih edilen popüler seçenekler arasında yer alır. Kadınların adeta görünümlerini dekore etmek için kullandıkları tek taş kolyeler, aynı zamanda bir iletişim aracı görevi de görürüler. Lüks tasarımları zenginlik ve prestij yaratırken, zarif görünümleri güzelliği ortaya çıkarır niteliktedir.

Lizay olarak sizler için hazırladığımız tek taş kolye ürün skalamız, tarzınıza, zevkinize ve hayallerinizdeki görünüme uygun olarak seçebileceğiniz çeşitli modeller içerir. Sayfamızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürün seçeneklerine göz atarak her birinin sunduğu özellikler ve yaratacağı görünümler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Pırlanta Tek Taş Kolye

Yıllardır aksesuar, özellikle pırlanta tek taş kolyeler, zarafet, prestij, zenginlik ve güzelliğin bir sembolü olmuştur. Doğru ortamlarda doğru aksesuarları tercih ederek en iyi özellikleri ortaya çıkarma yeteneği kadınların sahip olduğu yetenekler arasında yer alır. Tek taş kolye, bu yeteneği ortaya koymayı sağlayan seçenekler arasındadır.

Aksesuarlar kişisel tarzınızın, zevkinizin ve tercihlerinizin altını çizer niteliktedir. Ayrıca kıyafet kombinleriniz için sınırsız fırsatlar sunarak harika görüntüler elde etmenize yardımcı olurlar. Giyim parçaları, kadınların gardırobunda olduğu gibi kullanım sırasında da fiziksel olarak daha fazla yer kaplar. Ancak aksesuarlar, kombinleri ve tarzları tamamlamayı sağlayan önemli ayrıntılardır.

Tek taş pırlanta kolye modelleri, sadece kazandırdıkları güzellik sayesinde değil, aynı zamanda sembolize ettikleri derin anlamlar için de en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerlerini korurlar. Elmasın romantik havası, kolyenin güçlü duruşuyla birleştiğinde tarif edilemez sonuçlar elde edilir.

Tek Taş Kolye Modelleri

Pırlanta, ışık, hayat, güneş, saflık, güzellik, bağlılık, sadaket ve aşkın sembolü olan bir taştır. Bu derin anlamları pırlanta tek taş ile taçlandırılmış bir kolyenin harika bir hediye seçeneği haline gelmesini sağlayan özellikleri arasında yer alır.

Annenize, eşinize, kız kardeşinize, sevgilinize… Sevdiklerinize özel günlerde bu tek taş kolye modellerinden birini hediye ederek onlar için beslediğiniz duyguları kelimelere dökmeden ifade edebilirsiniz.

Pırlanta ile taçlandırılmış herhangi bir takı da olduğu gibi kolyeleri alırken de aklınızda bulundurmanız ve karar vermeniz gereken birkaç nokta vardır. Hayallerinizdeki kolyeyi seçmek için ilk olarak pırlantanın kalitesini belirleyen dört ana unsur hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bunlar kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığıdır.

Lizay olarak sizler için alanında profesyonel ekipler yardımıyla özenle hazırladığımız tek taş kolye modellerinde kesim, renk ve berraklık özelliklerine büyük ölçüde dikkat edilmiş, tasarım süreci mükemmellik hedeflenerek ilerletilmiştir. Sayfamızda bulunan kolye modellerinde farklı karat ağırlığına sahip ürün seçenekleri mevcuttur. Seçeneklerinize göz atarak onlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve aklınızdaki kolyeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Tek Taş Kolye Özellikleri

Tek taşın rengi, bir pırlantanın sarılığına göre ölçülür. En ender bulunan ve klasik peri masalından çıkmış tek taş görünümünü yaratan pırlantalar, renksiz olanlardır. Oldukça nadir bulunan bu değerli taşların renk skalasındaki ölçütü, D, E, F ve G’dir. Bunlar en eşsiz ve en beyaz olanlardır. Sayfamızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz tek taş kolye modellerinin üretim aşamasında kullanılan pırlantalar G gibi renk kategorilerinde bulunur.

Tercih edeceğiniz ürünün renk bilgisine ve çok daha fazlasında sayfalarında bulunan özellikler kısmından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen kolyeyi bulduktan sonra Lizay olarak sizlere temin ettiğimiz konforlu alışveriş sürecinden yararlanabilirsiniz.