Blog Mağazalarımız Siparişlerim
Kapat
Menü
Kapat
Sepetim

Sevgiliye Alınabilecek En Şık Hediye Takılar

Sevgiliye alınabilecek en şık hediye takılar içerisinde özellikle pırlanta yüzük modelleri, gerdanlık modelleri ve küpe modelleri yer almaktadır.


Evlilik yıl dönümü, anneler günü, tanışma yıl dönümü, doğum günü gibi birçok farklı özel gün bulunmaktadır.Bu özel günlerde sevdiğiniz kişileri mutlu etmek adına hediye takı alabilirsiniz.

Özellikle hediye takı alırken en önemli ölçüt ekonomi olsa da hayatınızda yer alan ve değer verdiğiniz kişiler için hediye seçimi yaparken ekonomik olması yanı sıra kaliteli ve değerli olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir.

Son zamanlarda popüler hale gelen pırlanta hediye takılar her kadının yüzünü güldürmektedir.

 

Pırlanta Gerdanlıklar

Pırlanta gerdanlıklar son yıllarda birçok kişinin en çok tercih ettiği takım modelleri içerisinde yer almaktadır. Özellikle şık tasarımları ve zarifi yükleriyle kullanan kişilere şıklık ve zarafet katmaktadırlar.

Son yılların en çok tercih edilen pırlanta gerdanlık modelleri ise pırlantalı zümrüt gerdanlık pırlantalı fantezi gerdanlık, pırlanta damla safir gerdanlık, pırlanta su yolu gerdanlık modelleridir.

 

Pırlanta Fantezi Setler

Düğün veya nişan için en çok tercih edilen pırlanta setleri pırlanta fantezi setler olmaktadır. Özellikle geline takı olarak damat tarafından takılan bu setler diğer pırlanta gerdanlık veya kolye modellerine göre daha şık ve gösterişli tasarımlara sahiptirler.

İçerisinde gerdanlık, yüzük, bileklik ve küpe seçenekleri bulunan bu setler üçlü, ikili veya dörtlü şekilde farklı farklı setler halinde satılmaktadır.

 

Elmas Ve Zümrütlü Küpeler

Elmas ve zümrüt küpeler özellikle özel davetlere katılacak olan bayanların en çok tercih ettiği küpe modelleri olmaktadır. Pırlanta ile birlikte kullanılan elmas ve zümrüt küpeye şık ve gösterişli bir hava katmaktadır.

Değişik tasarımlarda satışa sunulan bu küpe modelleri kadınların kulaklarında oldukça zarif bir görünüme sahip olmaktadır.

 

Özel Günler Lizay İle Daha Özel

Hediye takı seçerken özel günler Lizay ile daha özel olmaktadır. Lizay Pırlanta tarafından satılmakta olan çeşitli pırlanta modelleri ve seçenekleri ile sevdiklerinizi özel günlerinde fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.

Lizay Pırlanta ile hayatınıza renk katan ve sizler için değerli olan kişilere hazırladığınızı ve onlara değer verdiğinizi göstererek mutlu etmeniz mümkündür.

Blog Son Eklenenler
/

Tektaş Pırlanta Küpeler: Elegansın Taçlandırılması

Lizay, her biri kendi başına bir sanat eseri olan pırlanta takılarıyla öne çıkar. Bu yazımızda, tektaş pırlanta küpelerin eşsiz ışıltısına ve elegansına dikkat çekmek istiyoruz.

Devamını Oku

Zarif ve Göz Alıcı Pırlanta Setler: Tektaş ve Baget Seçenekleri

Pırlantanın büyüleyici parlaklığı, tarihsel dönemler boyunca birçok kadının gönlünde taht kurmuştur. Fakat pırlanta setlerdeki bu ihtişamı en iyi şekilde sunan tasarımlardan iki tanesi şüphesiz tektaş ve baget pırlanta setleridir.

Devamını Oku

Altın Bileklik Modelleri: Zarafetin Sembolü

Altın bileklik, yüzlerce yıldır zarafetin ve zenginliğin bir sembolü olarak kabul edilir. Bu değerli metal, tarih boyunca kraliyetler, asiller ve halk arasında değerli bir aksesuar olarak yer bulmuştur.

Devamını Oku

Alyans Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alyanslar, iki kişi arasındaki sevgi ve bağlılığın simgesidir. Evlilik ritüeliyle özdeşleşmiş olan bu yüzükler, tarih boyunca birçok kültürde önemli bir yere sahiptir.

Devamını Oku

Düğün Takılarıyla Özel Gününüzü Parlatın

Düğün takıları, tarihsel süreçte sadece estetik amacı taşımamış, aynı zamanda belirli kültürlerde statüyü, zenginliği ve hatta koruma amacıyla da kullanılmıştır

Devamını Oku

Pırlanta ve Moda: İkonik Takılarla Trendlere Ayak Uydurun!

Takılar, moda dünyasının en etkileyici parçalarından biri olarak kabul edilir. Özellikle pırlantalar, sadece görkemleri ve ışıltıları ile değil, aynı zamanda her bir parçanın özgün bir hikayesi olmasıyla da büyüler. Lizay Pırlanta

Devamını Oku

Pırlanta Takılarla Şıklık Rehberi: Her Durumda Parlayın!

Lizay Pırlanta olarak sizlerle, pırlanta takıların eşsiz dünyasında bir yolculuğa çıkıyoruz. Pırlantanın muhteşem ışığına kendinizi bırakın ve parıl parıl bir stil oluşturmanın inceliklerini keşfedin. Her durum ve etkinlik için ideal pırlanta takı kombinasyonlarını keşfedeceğiz. Sadece günlük yaşamda değil, özel anlarda ve iş hayatında da nasıl şıklık katacaklarına dair ipuçlarını paylaşıyoruz.

Devamını Oku