Mağazalarımız Sipariş Takip
Kapat
Menü
Kapat
Sepetim

Göz Alıcı Pırlanta Bileklikler Zarafetin Simgesi

Pırlanta bileklik, birçok kadının hayalindeki takılar arasında yer almaktadır. Çünkü asil duruşu ve dikkat çeken tasarımıyla kadınları ön plana çıkararak asaleti temsil etmektedir. Pırlanta bileklik modelleri ile kadınlar güzelliklerine güzellik katmaktadırlar.

Pırlanta bileklik fiyatları sık aralıklarla değişikliğe uğramaktadır. Bunun en temel sebebi; modeller arasındaki farklılıklardır. Pırlanta bileklik almak isteyenleri pek çok model beklediğinden dolayı her bileklik modelinin kendine has fiyatı bulunmaktadır. Modellerde taban ve tavan fiyatlar söz konusudur. Bu fiyat aralığındaki ortalama bedellere satışları yapılmaktadır.

 

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta bileklik modelleri, günümüzde farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen modelleri sizler için araştırdık. Bu modeller arasından sizler de tercihinizi yaparak en hızlı bir şekilde asaletin anahtarını elinize alabilirsiniz. Model seçimi yaparken gündelik hayatınızda sıklıkla nerelerde kullanacağınızı düşünmenizde fayda var. Çünkü kullanım alanına göre model tercihi yapmak daha doğru olacaktır.

 

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Pırlanta bileklik çeşitleri arasında gösterişten uzak, sadeliğiyle dikkat çeken bir seçim yapmak isteyenler için bulunmaz Hint kumaşıdır. Su yolu bileklikler sayesinde gündelik yaşantınızda ve özel davetlerde her zaman gözde konumunda bulunabilirsiniz.

 

Pırlanta Fantezi Bileklik

Pırlanta bileklik modelleri arasından tercih yapmak isteyenler eğer gösterişe düşkünse doğru model fantezidir. Fantezi bileklikler özellikle abiye kıyafetlerle uyumu sayesinde dikkatleri çekmektedir. Taktığınızda ışıltınızla herkese aydınlık vereceğiniz bir modeldir.

 

Pırlanta Trend Bileklik

Son zamanların en trend bileklikleri arasında ince yapıdaki zarif modeller yer alıyor. Gold ve silver tonlarıyla dikkat çeken bu bileklikler işe giderken, bir ev davetine katılırken bile kullanılabilmektedir. Üstelik sadelikten yana olanlar için trend bileklikler özel gecelerde de kullanılabilmesiyle öne çıkmaktadır.

 

Pırlanta Safir Bileklik

Gece mavisinin asaletini bileğinizde taşımak istiyorsanız tercihiniz safir bilekliklerden yana olmalıdır. Çünkü masmavi parıltısıyla gözlerin sizde olmasına imkan tanıyacaktır. Beyaz, gold ve yine aynı mavili tonlardaki gece kıyafetleri ile kombin yapabilirsiniz.

 

Pırlanta Zümrüt Bileklik

Tercihiniz gece mavisi değil de yeşil ise; saflığı ve asaleti zümrüt bileklik modelleriyle göstermeye başlayabilirsiniz. Özellikle yeşil tonlu lens kullananlar ya da gözü yeşil olanlar için inanılmaz bir gösteriş oluşturacaktır. Eğer pırlanta bilekliğin duruluğunu göstermek istiyorsanız mutlaka zümrüt seçeneklerine göz atın.

 

Pırlanta Yakut Bileklik

Kırmızıdan asla şaşmam, kırmızı demek tutku ve aşk demek diyorsanız yakut bileklikler raflarda sizi bekliyor. Pırlanta taşlarla bezenmiş yakut modeller ışıltınıza ve kadınlığınıza ekstra bir duruş katacaktır.

 

Pırlanta Bileklik Nereden Alınır?

Pırlanta bileklik fiyatları ve modelleri açısından değerlendirdiğimizde en uygun olan pırlantaları internet üzerinden satın alabilirsiniz. Çünkü internet üzerinde yapılan satışlar fiziki mağazalara göre daha ekonomik şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yılbaşı, kadınlar günü, sevgililer günü ya da anneler günü gibi özel günlerde internetten yapılan online alışverişlerde çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir.

Blog Son Eklenenler
/

Tektaş Pırlanta Küpeler: Elegansın Taçlandırılması

Lizay, her biri kendi başına bir sanat eseri olan pırlanta takılarıyla öne çıkar. Bu yazımızda, tektaş pırlanta küpelerin eşsiz ışıltısına ve elegansına dikkat çekmek istiyoruz.

Devamını Oku

Zarif ve Göz Alıcı Pırlanta Setler: Tektaş ve Baget Seçenekleri

Pırlantanın büyüleyici parlaklığı, tarihsel dönemler boyunca birçok kadının gönlünde taht kurmuştur. Fakat pırlanta setlerdeki bu ihtişamı en iyi şekilde sunan tasarımlardan iki tanesi şüphesiz tektaş ve baget pırlanta setleridir.

Devamını Oku

Altın Bileklik Modelleri: Zarafetin Sembolü

Altın bileklik, yüzlerce yıldır zarafetin ve zenginliğin bir sembolü olarak kabul edilir. Bu değerli metal, tarih boyunca kraliyetler, asiller ve halk arasında değerli bir aksesuar olarak yer bulmuştur.

Devamını Oku

Alyans Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alyanslar, iki kişi arasındaki sevgi ve bağlılığın simgesidir. Evlilik ritüeliyle özdeşleşmiş olan bu yüzükler, tarih boyunca birçok kültürde önemli bir yere sahiptir.

Devamını Oku

Düğün Takılarıyla Özel Gününüzü Parlatın

Düğün takıları, tarihsel süreçte sadece estetik amacı taşımamış, aynı zamanda belirli kültürlerde statüyü, zenginliği ve hatta koruma amacıyla da kullanılmıştır

Devamını Oku

Pırlanta ve Moda: İkonik Takılarla Trendlere Ayak Uydurun!

Takılar, moda dünyasının en etkileyici parçalarından biri olarak kabul edilir. Özellikle pırlantalar, sadece görkemleri ve ışıltıları ile değil, aynı zamanda her bir parçanın özgün bir hikayesi olmasıyla da büyüler. Lizay Pırlanta

Devamını Oku

Pırlanta Takılarla Şıklık Rehberi: Her Durumda Parlayın!

Lizay Pırlanta olarak sizlerle, pırlanta takıların eşsiz dünyasında bir yolculuğa çıkıyoruz. Pırlantanın muhteşem ışığına kendinizi bırakın ve parıl parıl bir stil oluşturmanın inceliklerini keşfedin. Her durum ve etkinlik için ideal pırlanta takı kombinasyonlarını keşfedeceğiz. Sadece günlük yaşamda değil, özel anlarda ve iş hayatında da nasıl şıklık katacaklarına dair ipuçlarını paylaşıyoruz.

Devamını Oku