Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Nişan yüzükleri

Çift Nişan Yüzükleri

Bir çiftin en özel günlerinden sayılan nişanlardan önce, nişan yüzüklerinin günler önceden hazır edilmesi gerekiyor. Yüzük seçilirken birçok kişi kararsız kalsa da kendi zevklerine ve beğenilerine göre yüzük modellerini inceleyerek istediği nişan yüzüğü modeline ulaşabiliyor. Seçilen nişan yüzükleri ile ilgili farklı modelleri Lizay web sitesi üzerinden inceleyebilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yetkili isimlerden alabilirsiniz. .

İki insanın evlilik için attığı adımların ilkinde söz yüzükleri takılır. Söz yüzüğü iki aile arasında olur ve çift olmak için yolun başıdır. Bir sonraki adımda birlikteliğin yakın çevreye ilan edilmesi anlamına gelen nişan töreninde nişan yüzükleri takılır. Nişan yüzüğünde birçok modele sahip olan Lizay Pırlanta müşterilerinin bu mutlu günlerinde yalnız bırakmıyor. Şık tasarımlı ve ergonomik yapısıyla her zevke uygun yüzüğe Lizay Pırlanta farkıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Lizay Pırlanta tarafından tasarlanan tektaş yüzük ve beştaş yüzük modelleri bayanların ömür boyu parmaklarından çıkartmak istemeyecekleri takıları olacaktır.

Nişan yüzüğü ve alyansların tarihi eski mısıra kadar dayanıyor. İlk zamanlarda papirüs lifleri çiftler tarafından halka haline getirilerek orta parmağa takılırken , halkanın sonsuzluk getireceğine ve takanların sonsuza kadar eş olacaklarına inanılıyordu. Birlikteliği simgelemek ve anlamlandırmak için kullanılan bu halkalar zamanla nişan yüzüğü olarak günümüze geliyor. İlk kez Romalılar tarafından nişan yüzüğü sol elin dördüncü parmağına takılıyor ve dördüncü parmağa takılmasının sebebi o parmaktaki damarın kalbe direk gitmesi olarak yorumlanıyor. İlk pırlantalı nişan yüzüğünün ise 15.yy. da kullanılmaya başlandığı düşünülüyor. Zamanla pırlantalı nişan yüzükleri şıklık ve moda haline gelmiştir. Pırlantalı nişan yüzüklerini, tek taş pırlanta almadan önce güzel bir seçenek olarak alabilir ve zamanla bakımlarını yaptırdığınız takdir de kararma yapmadan, temiz şekilde kullanımınıza devam edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden nişan yüzükleri seçeneklerini inceleyebilir ve size uygun olanı seçerek sipariş verebilirsiniz.

Lizay Nişan Yüzük Modelleri

Lizay Pırlanta tüm altın türleri ve değerli taşlar ile süslenmiş en gözde takı modellerine sahiptir. Baget pırlanta setlerden oluşan kombinasyonlar ile zarafetinize şıklık katabilirsiniz. Altın bileklik çeşitleri her zevke uygun ve müşteri talebine göre özel tasarım yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Lizay Pırlanta birçok yüzük modeli ile birlikte kolye modelleri, küpe modelleri, set modelleri, çocuklar için tasarlanan modeller ve erkek takı modelleri ile en özel anlarınıza değer katmaktadır. Lizay pırlanta modaya yön veren ürünlerle trend olmuştur.

Lizay Nişan Yüzükleri Fiyatları

Lizay Pırlanta müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutmaktadır. Kişiye özel tasarım seçeneği ile zor beğenenlerin tercih noktasıdır. Müşterilerine en uygun fiyat garantisi Lizay Pırlanta güvencesiyle verilmektedir. Tüm müşterilerine yaptıkları alışverişlerde %65’lere varan indirim fırsatı sunulmaktadır. Lizay Pırlanta müşterileri ücretsiz değişim, ürün bakım güvencesi, ücretsiz kargo hizmeti, hediye paketi ve güvenli alışveriş olanaklarından yararlanmaktadır. Lizay Pırlanta’dan alınan tüm ürünlerin “Ürün Sertifikası” mevcuttur ve ürünle birlikte müşterilere teslim edilmektedir. Tüm bu fiyat ve diğer avantajların yanında Lizay Pırlanta müşterileri sürpriz hediyelerle kazanarak mutluluklarını ikiye katlıyor.

Kadınlar ve Erkeklerin Nişan Yüzük Şekilleri

Kadınların yüzüklerinde genellikle ufak parlak taşlar tercih edilirken erkeklerin yüzüklerinde daha sakin modeller tercih edilir. Kadınların kullandığı bu gösterişli yüzüklerin yanı sıra oldukça sade kadın yüzük modelleri de internet sitemizde bulunmakta ve satılmaktadır. Ortalarından geçen farklı renkli çizgiler, desenler de yüzüklerin farklılaşmasına ve kişilik kazanmasına yardımcı olan etmenlerin başında gelmektedir. Yeryüzünde farklı zevklere sahip olan insanlar olduğu için oldukça farklı tipte yüzük modelleri de bulmaktadır.

Zevklere Uygun Modeller

Bu özel günlerinde insanlar, kendi zevklerine uyan ve hayatları boyunca takacakları bu yüzükleri almak için özel çaba sarf ederler. Aradıkları ve uygun olan fiyatlı yüzükleri tercih etmek isteyen kişiler mutlaka internet sitemizi ziyaret etmelidir. En kaliteli ürünü uygun fiyat ile müşterilerimiz ile buluşturmayı hedefliyoruz. Kişilerin kendi zevklerine en yakın ürünü bulması için her geçen gün çeşitlerimizi artırmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizi katlayarak artırmak ve kaliteli ürünlerimiz ile herkesi tanıştırmak istiyoruz.

İnternet Üzerinden Satın Alımlar

Ürünlerimizi satın almak oldukça kolay, internet üzerinden sitemize giriş yaparak yüzük seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz, kendinize yakışacağını düşündüğünüz yüzüklerimizi sipariş verebilirsiniz. Ödeme sistemlerimiz 3D güvenlik sistemleri ile desteklendiği için, kartlarınızın ve bilgilerinizin kopyalanması gibi bir durumla karşılaşmanız mümkün değildir. Verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesinin düşmemesini de hedeflemekteyiz.