facebookpixel
HRD GIA
0.14 Karat Pırlanta Tria Yüzük
Kod: DR11514
YENİ
%40 İndirim

0.14 Karat Pırlanta Tria Yüzük

5.708 TL 3.425 TL
428 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 3.083 TL
0.47 Karat Pırlanta Safir Tria Yüzük
Kod: DR15122
YENİ
%40 İndirim

0.47 Karat Pırlanta Safir Tria Yüzük

6.194 TL 3.716 TL
465 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 3.344 TL
0.20 Karat Pırlanta Tria Fantezi Yüzük
Kod: DR12094
YENİ
%40 İndirim

0.20 Karat Pırlanta Tria Fantezi Yüzük

6.536 TL 3.922 TL
490 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 3.530 TL
0.56 Karat Pırlanta Tria Yüzük
Kod: DR15160
YENİ
%40 İndirim

0.56 Karat Pırlanta Tria Yüzük

14.394 TL 8.637 TL
1.080 TL x 8 taksit
Sepette Ek İndirim 7.773 TL

Tria Yüzük

Elmasın özel kesim teknikleriyle şekillendirilmesiyle elde edilen pırlantaların taçlandırdığı yüzükler, göz alıcı görünümleri ve parlaklıklarıyla kadınları en mutlu eden aksesuarlar arasında yer alır. Üç pırlantanın yan yana dizilerek oluşturduğu tria yüzükler ise adeta peri masalından fırlamışçasına bir görüntü yaratır. Sonsuz sevgiyi simgeleyen bu aksesuarların her bir taşının özenle hazırlanan tasarımları, taşıdıkları anlamları derinleştiren özelliklerindendir. Sembolik değeri büyük olan tria yüzükler, manevi anlamı nedeniyle de hediye olarak tercih edilebilecek en eşsiz aksesuarlar arasında yer almaktadır. Sayfamızda bulunan çeşitli modellere göz atarak farklı durumlarda tercih edebileceğiniz hediye seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tria Yüzük Neyi Simgeler?

Tüm pırlanta yüzüklere göz alıcı görünümünü kazandıran değerli taş olan elmas sayesinde derin anlamlar taşırlar. Bu muhteşem ve nadir taş, hiç bitmeyen bir aşkı ve sevgiyi temsil eder. Tria yüzük modelleri, üç pırlantayla taçlandırılmış yüzük seçenekleridir. Yapıları gereği adeta bir hikâye anlatırlar. Geçmişte doğan, şu anda unutulmaz bir an yaşayarak gelişen ve gelecekte ise birlikte bir yaşama atılacak olan aşkın hikayesini simgelerler. Geçmiş, bugün ve gelecek simgelemesinin yanı sıra sevgi, aile ve aşk gibi temel değerli de sembolize eder. Tüm bunlar yüzük modellerini bir evlenme teklifi için ideal seçenekler arasında taşıyan özellikleri arasındadır.  

Üç değerli taşla taçlandırılan bu yüzük modellerinin anlamlı bir hediye seçeneği olarak tercih edildiği bir diğer gün üçüncü yıldönümleridir. Birlikte geçirilen yılların her birini temsil eden pırlantalar yan yana dizilerek olağanüstü sonuçlar oluşturur. Her bir pırlanta, baktıkça birlikte güldüğünüz, ağladığınız, zorluklarla yüzleştiğiniz, başarılarınızı kutladığınız günleri hatırlamanızı sağlar. Ayrıca yıllar geçtikten sonra otuzuncu yıldönümünüzü kutlarken de bu yüzük modellerinden birini alıp üçüncü yılınızı hatırlayabilirsiniz. Bu eşsiz hediye seçeneği, eşinizin ayaklarını yerden kesecek tatlı bir jest olabilir.

Tria pırlanta yüzüklerin hediye olarak verildiği bir diğer gün ise, ailenize yeni bir üyenin katılma anıdır. Üç pırlanta, anne, baba ve ailenizin yeni üyesi olan çocuğu simgeler. 

Tria Yüzük Modelleri

Elmasla taçlandırılmış her aksesuarın alışverişinde olduğu gibi tria yüzükleri alırken de tercih edebileceğiniz farklı modeller ve bu modellere bakarken dikkat edilmesi gereken farklı noktalar bulunur. Sayfamızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz sertifikalı ürünler, berraklık, renk, kesim ve karat ağırlığı gibi konularda, sizlere farklı seçenekler sumaktadır. Ürünlerin kendi sayfalarından bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve tercihinizi buna uygun olarak yapabilirsiniz.

Yüzüklerimizde belirtilen karat ağırlığı, yüzükte bulunan üç taşın toplam ağırlığını ifade etmektedir. Bir hediye olarak aldığınız tria yüzük, tektaş bir pırlantaya eşlik etmesi için seçiliyorsa, tria yüzüklerin, tektaş pırlantadan daha yüksek karatta olmasına özen gösterilmelidir. Bu özellikleri, estetik açıdan daha hoş bir görüntü yakalanmasına yardımcı olacaktır.

Pırlanta Tria Yüzükler

Pırlanta ve safirle taçlandırılan yüzükler, farklı bir görünüm ve renkli bir tasarım isteyenler için seçeneklerimiz arasında beğeninize sunulur. Safirin nefes kesen doğası pırlantayla büyük bir uyum gösterir.

Tüm tria yüzük modellerimiz için sizlere sunduğumuz farklı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Şık mücevher kutusunda gelen yüzüklerde isteklerinize uygun olarak tercih edebileceğiniz yüzük içi yazı gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Tria pırlanta yüzükler, kendi aralarında da farklı tasarımlara sahip model seçeneklerine sahiplerdir. Bütün taşların eşit büyüklükte ve aynı sırada olduğu modellerin yanı sıra ortadaki taşın diğer ikisinden daha büyük veya daha önde olduğu yüzük seçenekleri de sunulmaktadır. Bu farklı yüzük modellerine göz attıktan sonra hayallerinizdeki yüzüğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.