Blog Mağazalarımız Siparişlerim
Kapat
Menü
Kapat
Sepetim

Yüzük

Filtreler
Filtreler
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Markalar
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yüzük Modelleri

Tarih boyunca yüzükler, bağlılık, aşk, sevgi ve güzelliğin bir sembolü olarak kullanılmıştır. Kadınlar tarafından zarafeti vurgulamak ve güzelliği arttırmak için tercih edilmişlerdir. Bu takıların en yaygın kullanımı, nişanlarda ve düğünlerde sevginin ifadesidir. Bunun için en çok tercih edilenler ise pırlanta yüzük modelleridir. Ancak bunların yanı sıra kadınlar tarafından görünümlerini farklı bir seviyeye çıkartmak ve tarzı arttırmak amacıyla günlük olarak ya da sadece özel günlerde tercih edilebilecek seçenekler de bulunmaktadır.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzük, hayatın dönüm noktalarını taçlandırır. Bu aksesuarlar, bir paylaşımın sembolüdür. Bağlılığı, sadakati, saygıyı ve sevgiyi simgeler. Güzel bir yolculuğun başlangıcı olduğu gibi bir kutlamayı ya da özel günü de unutulmaz kılabilir.

Dünyada bilinen en sert madde olan elmasın özel kesim tekniğiyle oluşturulan pırlantalar, aynı zamanda dünyanın en yaşlı madenleri arasındadır. Ulaşılabilir elmasların nadir bulunması ve oluşma süreçlerinin bu kadar uzun sürmesi, pırlantaları bu kadar değerli ve eşsiz yapan özelliklerindendir.

Üretim aşamasında pırlantanın nefes kesen güzelliğini zarif detaylarla taçlandırıyoruz. Kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığı gibi pırlantayı eşsiz kılan dört ana unsurun her birine kendi özel dokunuşumuzu ekliyoruz. Sayfamızda bulunan pırlanta yüzük modelleri arasında tektaş, beştaş, tria, baget ve fantezi yüzük gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Ürün portföyümüzden kolaylıkla ulaşabileceğiniz seçeneklerinize göz atarak ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Altın Yüzük Modelleri

Altından yapılmış ve değerli taşlarla süslenmiş yüzükler, takan kişinin varlığını ve asilliğini sembolize eden yegâne aksesuarlar arasında yer alır. Altın, değerli madenler arasında en eski geçmişe sahip olanlardan birisidir. Kolay şekil alması, göz alıcı parlaklığı, zaman içinde deforme olmaması ve ağırlığını kaybetmemesi, ayrıca nadir bulunması, onu bu kadar değerli yapan özellikleri arasındadır.

Altın yüzüklerde de beştaş ve tamtur gibi modern tasarımların yanı sıra, klasikliğinden efsaneliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olan alyanslar da bulunmaktadır. Farklı ürün seçenekleri arasından aklınızdaki model, tarz ve tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu harika aksesuarı sevdiğiniz birisine alırken asla aklınızdan çıkarmamanız gereken bir ayrıntı olduğunu da unutmayın.  Muhakkak alacağınız parmak ölçüsünü iyi bilmelisiniz. Böylelikle mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz!

Zümrüt, Yakut ve Safir Yüzük Modelleri

Değerli taşlarla bezenmiş bu eşsiz aksesuarlar arasında renkli bir görünümü tercih edenler için farklı seçenekler de sunulmaktadır. Zümrüt, yakut ve safir gibi taşlarla süslenen modeller, doğum günü, anneler günü, sevgililer günü veya kadınlar günü gibi özel bir an için harika bir hediye olabilir. Ayrıca pırlantanın bu taşlarla oluşturduğu tarifi imkânsız uyumla taçlandırılmış farklı modeller de bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan birisini tercih ederek kendinizi veya sevdiğiniz birini mutlu edebilirsiniz.

Lizay olarak alışveriş ve kullanım sürecinizi olabilecek en konforlu hale getirmek için çeşitli hizmetler sunmaktayız. Güvenli alışverişi garantileyen site altyapımız, aynı zamanda seçim sürecini sizin için olabilecek en konforlu hale getirmeyi hedefleyen bilgilendirici özellikler kısmına da sahiptir. Böylelikle almayı düşündüğünüz yüzük modelleri hakkında her şeyi öğrenebilir ve tercihinizi buna uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz. İnternete özel fiyatlarla sizlere sunulan yüzük modellerimiz, göz alıcı bir hediye paketiyle sizlere ulaştırılır. Bu görünüm hediye verme sürecinizi daha özel hale getirmek için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, ürün sertifikalarıyla birlikte sizlere ulaştırılır. Her bir ürünün kendine has, bakım güvencesi mevcuttur.

Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve göz alıcı tasarımlara sahip bu eşsiz yüzüklerden edinmek istiyorsanız sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak bunu başarabilirsiniz!

DEVAMINI OKU GİZLE
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.