Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
200 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 200 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

HRD GIA
Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlanta Tasarim Küpe

Pırlanta Tasarim Küpe

Pırlanta Halka Küpe

Pırlanta Halka Küpe

Pırlanta Tragus Küpe

Pırlanta Tragus Küpe

Pırlanta Safir Küpe

Pırlanta Safir Küpe

Pırlanta Trend Küpe

Pırlanta Trend Küpe

Pırlanta Zümrüt Küpe

Pırlanta Zümrüt Küpe

Pırlanta Yakut Küpe

Pırlanta Yakut Küpe

Altın Trend Küpe

Altın Trend Küpe

Altın Kıkırdak Küpe

Altın Kıkırdak Küpe

Elmas Küpe

Elmas Küpe

Altın Tasarım Küpe

Altın Tasarım Küpe

Altın Tragus Küpe

Altın Tragus Küpe

Altın Halka Küpe

Altın Halka Küpe

Pırlanta Küpe

Güzel görünmek ve beğenilmek kadınların değişmez isteğidir. Yüzyıllardır kadınlar, bunu sağlamak için yaratıcı ve inanılmaz yöntemlere başvurmuşlardır. Aksesuarlar bu yolda gösterilen çabanın vazgeçilmez unsurlarıdır. Kulaklara takılan bir çift küpenin kazandırdığı zarafet ise tartışmasız bir güzellik niteliğindedir. Saçlarınız ister kısa ister uzun olsun ister topuz ister açık olsun kulaklarınızdan sarkan bir çift küpenin verdiği zarif görüntünün tamamlayıcı etkisi tartışılamaz. 

Pırlanta denince herkesin aklına gelen ilk aksesuar yüzüktür. Ancak Lizay olarak yüksek kaliteyle sizlere sunduğumuz ürün seçenekleri sayesinde kulağınızda da o zarifliği taşımanız mümkün! Pırlanta küpelerle güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Kadın

Değer verdiğiniz insanlara sevildiğini anlatmanın kolay ve eşsiz bir yolu da olabilen bu pırlanta küpe modelleriyle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Sadece sevgiliniz ya da karınız için değil, anneniz ya da kardeşiniz için de mükemmel bir hediye seçeneği olabilecek bu küpelerle kelimelere dökülmemiş duyguları iletebilirsiniz. Unutulmaz bir anneler günü veya yılbaşı hediyesi arıyorsanız değerli taşlarla süslenmiş, eşsiz tasarımlara sahip bu aksesuarlar mükemmel seçenekler arasında yer alıyor.

Güzellik deyince ilk öne çıkan yer, gözlerdir. Gözlerin güzelliğini sergilemek ise ayrı bir teferruattır. Yüzü çevreleyen pırıl pırıl parlayan bir çift pırlanta küpe kadar gözlerin ışıltısını arttıracak başka bir aksesuar yoktur. Doğru seçimlerle gözlerinizin güzel rengini ve şeklini ön plana çıkardığınız zaman çizeceğiniz görüntü özgüveninizi tavan yaptıracaktır. 

Bir kız kardeşe, anneye veya size kardeş kadar yakın olan bir kız arkadaşa hediye seçimi, eşiniz için yapacağınız hediye seçiminden daha zor olabilir. Değerli taşlarla bezenmiş bu göz alıcı aksesuar seçeneği, böyle zamanlarda sizi ve sevdiklerinizi sevindirebilir. Eskimeyen dostlukların eskimeyen bir simgesi olabilir. 

Pırlanta Tektaş Küpe

Değer verdiğiniz kişilere hediye seçmek, oldukça zorlu bir süreç olabilir. Özal duyguların ifadesi olabilecek hediye seçenekleri çoktur ancak sırası geldiğinde verilince anlam taşır. Böyle durumlarda pırlanta tektaş küpeler harika hediye seçenekleri oluşturur.

Değerli ve ender taşlarla bezenmiş bu aksesuarlar, aile mücevherleri arasında da özel bir yer kazanabilir. Nesiller boyunca aktarılan anlamlı bir parçaya dönüşebilir. Zamana meydan okuyan, asla eskimeyen, değerini kaybetmeyen bu güzel küpeler, her kadına yakışır.

En sıradan kombinle bile elit bir görüntü çizmek isteyenlerin ihtiyacı olan şey bu eşsiz tektaş ayrıntılı aksesuarlardır. Görünüş her şey demek değildir, ancak her şeyin başlangıcıdır. Güzel başlangıçlar için güzel görünmek önemli bir ayrıntıdır ve güzellikler ayrıntılarda gizlidir. Kulaklarınızı süsleyen güzel bir küpe ile önemli bir ayrıntıya dokunmuş olursunuz. Taktığınız pırlanta tektaş küpelerle ilk karşılaştığınız andan itibaren insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz.

Safir, Yakut veya Zümrüt Detaylı Pırlanta Küpe

Kendinizi şımartmak ve mutlu etmek için ruh halinize veya kişiliğinize uygun modeldeki ürünleri alabilirsiniz. Pırlantanın yanı sıra safir, yakut ve zümrüt gibi renkli taşlarla bezenmiş seçeneklere göz atabilirsiniz. Tüm ifadenizi etkileyebilecek olan bu güzel pırlanta küpelerle yüzünüzdeki ışıltı ile etrafınızdakilere göz alıcı bir tablo çizebilirsiniz.

Renkli taşlarla bezeli seçenekler, giydiğiniz kıyafetlerle bir uyum yakalama fırsatı da sunar. Bu şekilde tarzınızı yeni bir seviyeye çıkartabilirsiniz. Günlük hayatta da şık bir akşam yemeğinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu eşsiz tasarımlar, sizi göz alıcı bir görünüme ulaştırır. 

Bu eşsiz aksesuar farklı model ve özellik seçenekleriyle sizlere sunulur. Sayfamızda bulunan pırlanta küpe modellerine göz atarak seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Lizay olarak sizlere sunduğumuz konforlu alışveriş süreci sayesinde ender taşlarla bezeli bu değerli aksesuarlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.