Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
200 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 200 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

HRD GIA
Pırlanta Su Yolu Bileklik

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Pırlanta Fantezi Bileklik

Pırlanta Fantezi Bileklik

Pırlanta Trend Bileklik

Pırlanta Trend Bileklik

Pırlanta Safir Bileklik

Pırlanta Safir Bileklik

Pırlanta Zümrüt Bileklik

Pırlanta Zümrüt Bileklik

Pırlanta Yakut Bileklik

Pırlanta Yakut Bileklik

Altın Su Yolu Bileklik

Altın Su Yolu Bileklik

Elmas Bileklik

Elmas Bileklik

Altın Trend Bileklik

Altın Trend Bileklik

Altın Kelepçe

Altın Kelepçe

Altın Fantezi Bileklik

Altın Fantezi Bileklik

Altın Şahmeran Bileklik

Altın Şahmeran Bileklik

Altın Halhal

Altın Halhal

Bileklik Modelleri

Giyimine ve şıklığına itina gösteren herkesin vazgeçilmezi haline gelen takılar, son yıllarda çok çeşitli modellerde ve tarzlarda sunulur. Bunlar arasında yer alan Lizay Pırlanta bileklik modelleri ise hem kadınlar hem de erkekler tarafından büyük rağbet görür.

Takılar içerisinde önemli bir yere sahip olan bu modeller, doğru seçildikleri takdirde kombinlerin en iyi tamamlayıcısıdır. Günümüzde her tarza ve zevke uygun olan ürünlerimize sayfamız üzerinden ulaşmak mümkündür. Özgün tasarımlarıyla muazzam güzelliğe ve şıklığa sahip olan firmamız ürünleri, sadece özel davetlerde değil, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca her türlü kombine uyum sağlar ve bulunduğu ortamda zarafeti ve dikkatleri üzerine çeker.

Tarzı geliştirmeye yardımcı olan bileklik ürünlerimiz, bu konuda en az kıyafet kadar etkilidir. Bu nedenle bu ürünleri en doğru şekilde seçmek ve doğru kombinlemek çok önemlidir. Ufak çaplı bir takı olmasına rağmen, stil oluşturmada büyük etkisi olan bu ürünler, modaya uyum sağlayan herkesin ilgi duyduğu konular arasındadır.

Altın Bileklik Modelleri

Çok çeşitli modelleri ile her yaş grubuna uygun alan Lizay Pırlanta ürünleri, son trendlere göre tasarlanır ve modern çizgilerle çok daha cezbedici hale getirilir. Özellikle bileklik kadın modelleri arasında taşlı ve taşsız modeller mevcuttur. Bütün kadınların yüreğini ısıtan bu modellerin en çok sevilenleri ise altın su yolu, altın fantezi, pırlanta bileklik, altın trend, pırlanta su yolu, pırlanta fantazi, pırlanta trend, pırlanta baget kelepçe, altın şahmeran, pırlanta safir bileklik ve altın kelepçe şeklindedir. Bu tarz bileklik bayan ürünlerinin her biri büyük rağbet görür ve senelerdir kadınların gözdesidir.

Firmamız bünyesindeki bileklik erkek ürünlerinin en çok tercih edilen modelleri ise; metal, deri, taşlı, altın ve gümüş şeklindedir. Özellikle gümüş ve metal ürünler, kendine özen gösteren erkeklerin favorileri arasındadır. Ayrıca taşlı modellerinde genellikle incili ve doğal taşlı modeller oldukça popülerdir. Bunlar arasında lapis, yeşim taşı, obsidyen, aytaşı, sitrin, sedef, kuvars, kan taşı, zirkon da sıklıkla tercih edilir. Bu taşların her biri taşlı bileklik modelleri bayan altın ürünlerinde de yaygın olarak kullanılır. Genel olarak bu taşlı modellerde, safir ve zümrüt gibi özel ve değerli taşların yer aldığı tasarımlar, en değerli modeller arasındadır.

En Kaliteli ve Lüks Bileklik Modelleri İçin Lizay Pırlanta

Lizay Pırlanta bileklik modelleri söz konusu olduğunda gönül rahatlığı ve alışveriş yapabilirsiniz. Bu tür ürünlerden biri seçileceği zaman birçok konuda dikkatli davranmak oldukça önemlidir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak ve sahte ürünlerden kaçınmak amacıyla sertifikalı ürünlerden satın almak gerekir. Ayrıca referansları güçlü olan kurumsal firmalardan alışveriş yapmak, her zaman çok daha güvenlidir. Özellikle pırlanta söz konusu olduğunda, güvenilirlik çok daha önemli hale gelir. Bu noktada firmamız Lizay Pırlanta, saygın kimliği ile sektörün en çok tercih edilen markalarından biridir.

Ayrıca altının ayarına, pırlantanın karatına ve işçiliğin kalitesine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde ilerleyen süreçlerde büyük sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz hale gelir. Örneğin; pırlantanın rengi ne kadar açık ise, o kadar kaliteli olur. Bu da ürünün değerini yükseltir. Sayfamız üzerinden her bir ürünün karat, gram ve ayar gibi özelliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Bu tarz ürünler için doğru ölçü alınması da en önemli konulardan biridir. Yanlış ölçü alınması, kullanılabilirliği olumsuz etkiler. Bu nedenle bilek çevresi titizlikle ölçülmeli ve 1 ya da 2 cm eklenerek ürünler satın alınmalıdır. Eğer yanlışlıkla ölçü fazla olursa, alınan değerli ürün kötü görünür ve olumsuz bir kullanım sunar. Sıkı olması ise bileği zedeler ve bilekte acıya neden olur.

Bileklik Fiyatları

Lizay Pırlanta bileklik fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle her bütçeye uygun modellerimize erişim mümkündür. Hem erkek hem de kadın modellerimiz oldukça çeşitlidir. Pırlantalı veya elmaslı ürünlerimiz ışıltısı ile dikkat çeker. Lüks ve kaliteli olması nedeniyle bu tür ürünler çok değerlidir. Bununla birlikte çok daha makul fiyatlarla alınabilecek olan birçok ürünümüz de mevcuttur.

Ürünlerimizin değeri malzemesinin kalitesi ile doğru orantılıdır. Pırlanta modellerde, karat ne kadar yüksek ise, ürünün değeri o kadar artar. Altın modellerinde ise altının ayarı ve gramı önemlidir. Taşlı olan modellerde, kullanılan taşın değeri fiyatları belirlerken, pırlantanın kesim şekli de ürünün değerini belirleyen faktörlerden birisidir. Buna ek olarak trend modeller ve özgün tasarımlar da fiyatlar üzerinde etkilidir. Modern çizgilerin ve desenlerin yer aldığı bu modellerimiz, muazzam tasarımları ile büyük beğeni kazanır. Birçok insan tarzlarını ortaya çıkartmak için kaliteli ve lüks ürünlerimizi tercih ederler.