facebookpixel
HRD GIA
Altın Trend Kolye

Altın Trend Kolye

Altın Fantezi Kolye

Altın Fantezi Kolye

Altın Zincir

Altın Zincir

Pırlanta Tektaş Kolye

Pırlanta Tektaş Kolye

Pırlanta Trend Kolye

Pırlanta Trend Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Gerdanlık

Pırlanta Gerdanlık

Pırlanta Baget Kolye

Pırlanta Baget Kolye

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Elmas Kolye

Elmas Kolye

Pırlanta Yakut Kolye

Pırlanta Yakut Kolye

PIRLANTA KOLYE

Kolye modelleri değerli bayanların boyunlarına çok yakışır. İster yaz mevsimi, ister kış mevsimi ya da bahar mevsimleri olsun, boynunuzda zarif bir kolye olması görüntünüzü bir anda değiştirir. Özellikle pırlanta taşlı ya da pırlanta detaylı kolyeler inanılmaz şık durur. Harika bir etki ile kombinlerinizin mükemmel olmasını sağlar. Pırlanta taş tüm bayanların tenini ışıldatır, bu özel taşın kamaştırmayacağı bir kadın teni olamaz. Mutlaka bir kolye almak için sitemize tıklayın. Harika modellerimizi çok beğeneceksiniz, uygun fiyatlarımızla yüzünüz gülecek.

Pırlanta kolye modellerimize çok farklı zevklere hitap eden tasarımlarımızı bulacaksınız. Her yaş ve zevke sahip hanımefendiler için modellerimizi tasarladık. Çok özel, tek taş kombinlerinizi tamamlayacak tek taş kolye modellerimizden alabilirsiniz. Hediye olarak da mükemmel model seçimleridir. Bir klasik olarak, hem şık, hem spor kombinlerinizde size eşlik edecek modellerdir. Tria ve reina taş tasarımları olan pırlanta kolyelerimizi de seçebilirsiniz. Taşların farklı kombinasyonları ilginizi çekecek. Klasik modelleri seven hanımlar, fantezi kolyeler tam size göre. Gecelerde abiye şıklığınıza muhteşem bir imza atmak istiyorsanız da bu kolye modellerimizi inceleyebilirsiniz. Altın kolye modellerinde, farklı bir etki yakalamak istiyorsanız, inci, safir, zümrüt, yakut taşlarla süslenmiş modellerimize de göz atabilirsiniz. Taşların birleşmesinden etkileneceksiniz. Ustalarımızın elinde altının taşlarla uyumunu ve harika kolye modellerini sunmaktayız sizlere.

Burç kolyeler, anahtar gibi son derece sevimli motiflerle hazırlanmış kolyeler, muhteşem pırlanta ile elmas gerdanlık modelleri de koleksiyonlarımızda sizleri bekliyor Düğünler, söz ve nişanlar, çok özel kutlamalar, hediye seçenekleri olarak modellerimize göz atabilirsiniz. Sevgililer günü, yıldönümleri, doğun günleri ve birçok farklı kutlama için özel hediye paketimizde modellerimizden alabilirsiniz. Online alışveriş seçenekleri ile yorulmadan, birkaç dakika içinde siparişlerinizi verebilirsiniz.

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta gerdanlık modelleri, mücevherler arasında en sevilen takı çeşidi olarak özel dönemlerde kadınların şık olmak adına olmazsa olmaz detaylar arasında bulunmaktadır. Pırlanta özel bir taş olduğu için kullanıldığı her mücevher göz alıcı bir özelliğe sahiptir. Ve ilginç bir taraf ise, bir pırlanta başka bir pırlantaya benzemez, her biri eşsizdir. Kadınlar için en çok yakıştığı şeklinde bir yaklaşım olan pırlantalar ,elbette kadınların en şık ve en gösterişli olan boyunları kullandıkları pırlanta modeller daha çok pırlanta gerdanlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Pırlanta gerdanlık modeller zarafeti ile parıltınızı göz önüne çıkaran ve göz alıcı ışıltısı ile büyüleyen mücevherlerin başında gelmektedir. Bu yüzden başta gelin adayları daha çok ilgi göstermektedir. Fakat  özel günlerinde kadınlar tarafından en çok tercih edilen kolye çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.