Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyeleri, sevdiklerimize hediye almak, onları mutlu etmek adına güzel bir bahane edilebilecek dönemdir. Peki yılbaşında hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl tür hediyeler almalıyız ve o aldığımız hediyeleri nasıl taktim etmeliyiz.

Bu yeni yılda da sevdiklerimize alacağımız hediye ne olursa olsun önemli olan onlara, onları düşündüğümüzü hissettirmektir. Bu bir çiçek ile de olabilir, bir takı aksesuar hediyesiyle de olabilir.
Yılbaşı hediyelerinde genelde safir ve yakut ürünler ön plana çıksa da kar tanesi kolye gibi pırlanta ve altın ürünlerde gayet şık ve zarif hediyeler arasında yer almaktadır. Safir taşı gökyakut ismiyle de bilinir ve mükemmel renk, sertlik ve dayanıklılığa sahiptir. Safir taşı, yıllar boyunca sadece mavi renkli olarak kabul edildi; ancak safir birçok renkte oluşabilir. Safir taşı ve yakut taşı aynı mineralden oluşur ve birbirlerine çok yakın özellikleri bulunmaktadır. Yakutun tek farkı kırmızıya dönük bir renge sahip olmasıdır. Sadakat, aşk ve özlemi temsil eden bu taşlar özel anlamlar taşımakta ve verilebilecek anlamlı hediyeler arasına girmektedir. Tektaş ve beştaş gibi özel sayılabilecek hediyeler yılbaşında hediye olarak tercih edilebilir hediyeler olarak gözükmemektedir, daha çok evlilik yıldönümü, evlilik teklifi gibi iki kişi arasında özel sayılabilecek günlerde daha çok tercih edilmektedir.

Yılbaşında hediye edebilecek en güzel ve zarif takı olarak safir ve yakut kolye, yüzük gibi özel anlamları olan türden hediyeleri sizde değerlendirebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.