Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Şans Kolye

Moda dünyasındaki gelişmelerle birlikte kolyeler artık vazgeçilmez bir aksesuar haline gelmiştir. Günümüzde fazlalaşan özel davetler ve artan kıyafet modelleri takı aksesuar takmayı neredeyse zorunlu hale getirmiştir. 
Önceki yıllarda yapılan takılar dönemsel olurken, son yıllarda yapılan takılar daha çok kıyafetlerle uyumlu olması açısından daha sade ve zarif biçimde üretilmektetir.
Yenilenen sezonları gördükçe göz alıcı tasarım sayılarının arttığını ve kadınların ilgisini çeken kolye modellerinin özellikle fazlalaştığını görmekteyiz.
Şans kolyesi olarak adlandırılan ürünlerin sayısı her geçen yıl artmakta ve insanlar şans kolyesi türünde kolyeleri daha çok almaktatırlar. 
 
Kıyafetlerle uyumlu olan ve üzerinde bir çok figürün olduğu şans kolye modelleri neredeyse her tür giyim türünde şık durmaktadır. Kolye ile uyumlu bileklik modelleri için web sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret ederek ürünlerinizi
kombinleyebilir, daha şık günler geçirebilirsiniz.
 

Hediye alırken şans kolye

 
Hediye alırkende tercih edilebilecek kolyelerin ilk sıralarında şans kolye gelmektedir. Nazar boncuklu, melekli, taşlı kolyeler şeklinde bu liste devam etmektedir. 
Şans kolyenin hediye verilmesinden aslında bir çok anlam çıkabilir, bunların başında hediye verdiğiniz kişiye sizin onun için bir şans olduğunu düşündürebilirsiniz veya onun sizin için şans olduğu şeklinde anlamlar yükleyebilirsiniz.