Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Pırlanta Alırken Markasının Önemi

Bayanları özel hissettirmek için seçilecek olan hediye tercihlerinde oldukça dikkat etmek gereklidir. Bu konuda uzun yıllardan bugüne nitelikli hizmet veren markamız lizaypirlanta.com sitesi üzerinden ve 30 u aşkın mağazamız, satış noktalarımızla beraber bir çok üründe müşterilerimize seçenekler sunmaktayız, pırlanta almak ve çeşitlerini incelemek isteyenleri mağazalarımıza veya online satış sitemiz olan lizaypirlanta.com da ürünlerimizi incelemeye davet ediyoruz. Pırlanta veya altın takı almak zor gibi görünsede işi gerçekten sahiplenerek hizmet veren firmalarda bu zor görünen durum daha kolay bir hal almaktadır. Sizlere birbirinden güncel modelleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunarak en doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.

Sevdiklerinizi Şımartın

Eşinize, annenize, kız arkadaşınıza anlamlı ve özel bir hediye almak istiyorsanız sonsuzluk kolyesi ve daha birçok modeli sitemiz üzerinden talep edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri şımartmak ve farklı bir hava yaratmak için kesinlikle sitemizi veya size en yakın mağazamızı tercih etmelisiniz.

En Özel Anlar

Bayanların özel olduklarını hissettirmek için Lizay Pırlanta tarafından satışa sunulan tektaş yüzük modelini tercih edebilirsiniz. En özel anlar için seçeceğiniz binbir çeşit takı modelleri Lizay Pırlanta sitesi tarafından özenle hazırlanıyor. Sitede ayrıca beştaş yüzük modellerinin de satışı yapılıyor.

Kaliteli Modeller

Lizay Pırlanta sitesi satışını yapmış olduğu pırlanta ve takı modellerinde her zaman kaliteye önem veriyor. Düğün sezonlarında genç çiftlere destek olmak amacıyla kampanya günleri düzenleyen sitemiz, bu hizmetleri nedeniyle müşterilerinin dikkatini çekiyor. Sevdiğiniz kişilere en özel ve en şık hediyeyi sunmak istiyorsanız bu alanda nitelikli hizmet veren sitemizi güven içerisinde tercih edebilirsiniz.