Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Nişan Yüzüğü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nişan Yüzüğü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nişan yüzükleri kadınların ve erkeklerin nişanlanırken kullandıkları, sağ ellerinin parmaklarına taktıkları değerli madenlerden yapılan takılardır. Nişan için kullanılan yüzükten hemen önce gelenek ve göreneklere uygun olarak söz yüzükleri seçimi de yapılmalıdır. Kadınlara evlenme teklifi edilirken genellikle pırlanta yüzükler kullanılır. Bu pırlanta yüzükleri kadınlar, hayatlarının sonuna kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı sürece parmaklarında taşımaktadır.

Sadelik ve Gösterişli Yüzük Seçenekleri

Nişan yüzüğü olarak farklı türde yüzüklerin mevcut olduğu web sitemizde kendi zevkinize ve bütçenize uygun olarak pek çok yüzük modellerini bulabilirsiniz. Kimi insanlar gösterişsiz ürünleri tercih ederken kimi insanlar da yüzüklerinin girdikleri ortamlarda dikkat çekmesini sever. Bu yüzden farklı yüzüklere göz atarak kendi bütçenize uygun olanı rahatlıkla internet sitemizden seçebilirsiniz. Web sitemizde yüzük seçenekleri kadar yüzüğünüzle uyumlu olarak kolye, bileklik, küpe modellerinide inceleyerek kombin ürünler alabilirsiniz

Pırlantalı Yüzüklerde Şıklık

Tektaş yüzük olarak tanımlanan yüzükler, genellikle farklı kesimlere sahip olur. Bu kesimler taşın karatına göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bir yüzük üzerinde birden çok taş olan yüzükler arasında tria ve beştaş yüzük modelleri bulunmaktadır. Özellikle kadınların farklılık arayışına girdiği tektaşlarda, değişik modeller ve çok seçenekte ürünü incelemek için mutlaka siteye göz atmalısınız. Fiyatları sıralayarak kendi bütçenize uygun olan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Diğer Aksesuarlar ve Yüzükler

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan birisi olan altın bileklik modellerinde farklı renklere de sahip olan site aracılığıyla, dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz sizlere özel kutularda ve garanti belgesi ile yollanmaktadır. Böylelikle müşterileri ile karşılıklı güven ve anlaşma sağlanmaktadır. Pırlanta taşlı yüzükler arasında son yıllarda moda olan bir diğer yüzük ise baget pırlanta yüzüğüdür. Bu yüzük daha büyük alana sahiptir ve kesiminden dolayı daha çok parlamaktadır. Yüzükte kullanılan pırlantanın küçülmeden parlamasını istiyorsanız bu yüzük tipini tercih ederek, parmaklarınızdaki ışıltının keyfini çıkartabilirsiniz.