Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Evlilik Teklif Edilebilecek Yerler

Günümüzde evlilik teklifi yaparken tamamen yaratıcılık ve hayal gücü kullanılıyor. Hal böyle olunca teklifi yapacak olan kişiye birçok seçenek kalıyor. Yurtiçi ve yurt dışı dahil, evlilik teklifi yapılabilecek 6 birbirinden güzel mekânı sizlere sunuyoruz.

Evlilik Teklifi Yapmadan Önce Ne Yapmak Gerekiyor?

Evlilik teklifi yapacak kişinin yapması gereken ve olmazsa olmaz ilk iş kendisinin veya eşinin zevkine göre uygun bir yüzük alması gerekiyor. Lizay Pırlanta, birbirinden güzel ve şık söz yüzükleri ve nişan yüzükleri ile sizleri kara kara düşünmekten kurtarıyor. Lizay Pırlanta ile alacağınız yüzük eşinizi oldukça mutlu edecektir. Geriye kalan tek soru teklifi nerede yapmak istiyorsunuz.

Evlilik Teklifi Yapılabilecek En iyi 6 Yer

1. Kapadokya (Nevşehir): Doğal güzelliği ve destansı görünümü ile Kapadokya evlilik teklifi yapmak için oldukça güzel bir ortamdır. Gün batımına doğru balon manzarası ile eşinizi büyüleyebilirsiniz. Lizay Pırlanta'dan bir tektaş yüzük alıp eşinize unutulmaz bir teklif yapabilirsiniz.

2. Maşukiye (Kocaeli): Lakabı ''Aşıklar Diyarı'' olan Maşukiye'de mükemmel doğa ve Sapanca Gölü'nün güzelliği evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Zarif bir beştaş yüzük ile eşinizin gönlünü fethedebilirsiniz. Lizay Pırlanta ‘da sizin için en uygun ve zarif beştaş yüzük çeşitlerini bulabilirsiniz.

3. Paris (Fransa): Paris'in ününü hepimiz duymuşuzdur. Aşıklar şehri Paris'te Eiffel manzarası ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bilindik tabuları yıkıp sevgilinize yüzük dışında bir ziynet eşyası ile evlilik teklifi yapabilirsiniz. 

4. İstanbul: Romantizmi doruklarına kadar yaşayabileceğiniz İstanbul'da Boğaz'a karşı yapacağınız bir evlilik teklifi eminiz ki eşinizi oldukça mutlu edecektir. Teklifinizi yaparken ona sunacağınız baget pırlanta size unutulmaz anınızda büyük destek olacaktır. Lizay Pırlanta üzerinden baget pırlanta veya yüzük çeşitlerini bulabilirsiniz.

5. Santorini (Yunanistan): Yunan Adası Santorini'nin göz alıcı mimarisi ve manzarası ile eşinize en güzel teklifi yapabilirsiniz.

6. Bodrum (Muğla): Bir gece Bodrum'un serin havası ile birlikte oldukça şirin ve denize kıyısı olan bir restoranda yapacağınız evlilik teklifi eşinizi cezbedecektir.