facebookpixel
SEPETİM TR  / EN
HRD GIA
0.14 Karat Pırlanta Tria Yüzük
Kod: DR11514
YENİ
%35 İndirim

0.14 Karat Pırlanta Tria Yüzük

3.039 TL 1.975 TL
247 TL x 8 taksit
0.47 Karat Pırlanta Safir Tria Yüzük
Kod: DR15122
YENİ
%35 İndirim

0.47 Karat Pırlanta Safir Tria Yüzük

3.445 TL 2.239 TL
280 TL x 8 taksit
0.20 Karat Pırlanta Tria Fantezi Yüzük
Kod: DR12094
YENİ
%35 İndirim

0.20 Karat Pırlanta Tria Fantezi Yüzük

3.637 TL 2.364 TL
295 TL x 8 taksit
0.56 Karat Pırlanta Tria Yüzük
Kod: DR15160
YENİ
%35 İndirim

0.56 Karat Pırlanta Tria Yüzük

8.019 TL 5.212 TL
652 TL x 8 taksit

Pırlanta Tria Yüzükler

Üç taş pırlantadan oluşan ve kadınların en çok tercih ettiği yüzük olan pırlanta tria yüzükler; sevginin dünü, bugünü ve yarınını ifade etmektedir. Ölümsüz aşkı sembol eden pırlanta tria yüzükler , yüklendiği manevi anlam nedeniyle de hediye olarak verilecek en güzel parçalar arasına girmektedir. Pırlanta tektaş yüzükler genellikle evlilik teklifi edeceklerin tercihi olurken, pırlanta tria yüzükler hayatın her alanına hitap etmektedir.

Lizay Pırlanta Tria YüzüklerPırlanta tektaş ile uyum içerisinde takılacak pırlanta tria yüzüklerin hediye olarak verildiği bir diğer alan ise doğum anlarıdır. Aileye katılacak üçüncü kişiyi simgeleyen pırlanta tria yüzükler, içinde bulunduğu üç taş ile anne, baba ve çocuğu ifade eder. Pırlanta tria yüzüklerde de, diğer yüzüklerde olduğu gibi dikkat edilmesi gerçek birçok faktör bulunuyor. Şık ve zarif bir pırlanta tria yüzük tercih edilmek isteniyorsa uzman danışmanlardan kalitesi hakkında bilgi alınmalı, yüzüğün özellikleri incelenmelidir. Pırlanta tria yüzük alırken sertifikasının olmasına dikkat edilmeli, berraklık, renk, kesim gibi konularda fikir sahibi olmadan satın alım yapılmamalıdır. Pırlanta tria yüzüklerde belirtilen karat ağırlığı, yüzükte bulunan üç taşın toplam ağırlığını ifade eder. Tektaş pırlanta ile uyum sağlaması açısından pırlanta tria yüzüklerin, tektaş pırlantadan daha yüksek karatta olmasına özen gösterilmelidir. Pırlanta tria yüzükler üzerinde yer alan taşlarda pırlanta kesiminin yanı sıra oval, prenses ve diğer kesim şekillerine sahip taşlar da kullanılabilmektedir. 

Son zamanlarda pırlanta tria yüzükler arasında en çok tercih edileni, ortadaki taşın diğer ikisinden daha büyük olduğu modellerdir. Pırlanta tria yüzüklerin takılması tercih edilmeyen zamanlarda, tek başına bir kutuda muhafaza etmeli, ya da kadife bir kutunun içinde saklamak gerekmektedir. Uygun saklama koşuluyla çizilmelerden ve darbelerden korunarak uzun yıllar kullanılma imkanına sahip olur.