Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Yaz Aylarında Bileklik Tercihi

Yaz dönemlerinde planlar yaparken genelde mayo, bikini ve terlik çeşitlerini inceleriz. Fakat düşünüldüğünde halhal, bileklik ve kolye gibi deniz kenarlarında şık durabilecek takı modelleri de yaz günlerimize ayrı bir hava katmaktadır. Gündüz yapmış olduğumuz etkinliklerde daha çok bileklik ve halhal tercih edilirken akşam giymiş olduğumuz farklı kombinlere göre kolyeler önemli yer kaplamaktadır.

Kış döneminde daha ağır kolye modelleri kullanılırken, yazın ise daha canlı, trend modeller tercih edilmektedir. Tatil dönemine renk katmak isteyenlerin tercihi bu yaz da lizaypirlanta.com ve lizay pırlanta mağazalarımız olmaktadır. Pırlantalı kolye modellerinden, pırlantalı bileklik modellerine bir çok trend ürünleri bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Bu yaz altın rengi, pırlanta taşlı kolyeler daha ön plana çıkmakta fakat gündüzleriniz için ise melek ve kuğu simgeli bileklik modelleri daha ağırlıklı kullanılmaktadır. Doğa temasının yanı sıra daha çok farklı tarz ürünlerin ön plana çıktığı bu yaz döneminde nazar boncuklu bileklik şıklığınıza ayrı bir hava katacaktır.   

Nazar boncuklu bileklik tercihi

Tarih boyunca farklı yaşayışlar ve dinsel inançlarda göz simgesi kötülükleri uzak tutan bir doğa üstü figür olarak görülmüştür. Bu yüzden nazar boncuklu ürünler kötü düşünceleri uzak tuttukları düşünülerek takılmaktadır. Bu inanışın dışındaki inanışlara göre de nazar boncuğunun kötülüklerden uzak tuttuğuna inanılmamaktadır. Fakat her ne olursa olsun kombin tamamlama olarak bakıldığında nazar boncuklu bir aksesuar bir çok elsibeye, tişörte, plaj kombinine uymakta, tamamlamaktadır.