Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Tektaş Küpelerdeki Zarafet

Küpeler bayanların şıklığına şıklık katar. Gerçekten küpe, modeli nasıl olursa olsun, her kadına yakışır. Tabi küpelerin arasında, her zaman şık olan, zarafet katan modeller bulunmaktadır. Asil görüntüleri ile tektaş küpe modelleri gerçekten mükemmeldir. Her zaman elit ve zarif görüntüleri vardır. Markamızın çok özel pırlanta küpe tasarımları arasında, birbirinden şık, kaliteli taşlarla hazırlanmış tektaş küpe modellerini bulacaksınız.

Tektaş küpe pırlanta modellerini tek başına rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her kıyafetinizle ve takınızla uyum sağlayacak, son derece özel modellerdir. İsterseniz tek taş yüzük, kolye ve bilekliklerimizden seçim yaparak harika setler de oluşturabilirsiniz. Diğer mücevher modelleri ile de kullanabilirsiniz. Pırlanta tektaş küpelerimiz kadar diğer modellerimiz de ilginizi çekebilir. Tria üç taş pırlantadan oluşan küpeler, klasik kesimlere sahip fantezi küpeler, reina kesim küpeler, renkli ve değerli taşlarla hazırlanan küpeler kesinlikle ilginizi çekecek. Koleksiyonlarımızda birçok küpe modelimiz var ve farklı zevklere sahip hanımlar da mutlaka aradıklarını bulacaklar. Pırlanta taş ile süslenen, safir, zümrüt, yakut kolye ve inci tasarımlarımız da şıklınıza şıklık katacak. Her zevke uygun modellerimiz sizleri bekliyor.

Tektaş ve diğer modellerimizde tasarlanan taşlarımız özel ithal edilmektedir. En iyi durumda ve kalitede olan taşları kullanmaktayız. Altın malzememiz de üstün kalite ve en değerli ithal malzemelerdir. Sizin için en özel ve değerli madenleri kullanmaktayız. Markamızın özenine, ürünlerimizin kalitesine güvenebilirsiniz. Modellerimizin tamamı sertifikalıdır. Marka sertifikalarımız sizlere ömür boyu ürün bakım hizmeti sunmaktadır. Her zaman modellerinizin bakımlarını, değişimlerini ve temizliğini mağazalarımızda yaptırabilirsiniz. Online mağazamızdan da alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sitemiz modellerimizi mağazalarımızla eş zamanlı olarak sunmaktadır. Hem modellerimizi inceleyebilir, hem de online alışveriş yapabilirsiniz. Ülkemizin her yerine ücretsiz kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır ve sizi hizmete hazırız.