Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Sonsuza Kadar Tektaş Pırlanta

Sonsuza kadar devam edecek bir aşkın başlangıç rüyası olan Tektaş pırlanta, evlenme teklifinde önemli rol oynamaktadır. Sevdiklerini mutlu etmek için değerli taş olarak hediye durumunda olan pırlanta, alınırken de dikkat edilmesi gereken değerli bir taştır. Bir çok yerde gördüğünüz pırlantalar gerçek olmayabilir. Sertifikalı şekilde alabileceğiniz ve bu şekilde aldığınızda güvenebileceğiniz firmalardan olan Lizay Pırlanta, sizlere kaliteli hizmet sunuyor.

Pırlanta ürünler alırken karatına taş rengine bakmak ve onu bilerek almak gerekmektedir. Pırlanta tektaş yüzüğün bile bir çok türü ve şekli bulunmaktadır. Damla pırlanta tektaş yüzük, üçgen yüzük, sade tektaş yüzük gibi bir çok model bulunmaktadır. Elmas tek taş pırlanta yüzüklerde bulunmaktadır. Elmaslar uzun yıllar önce, neredeyse dünyanın başlangıcında oluştuğu düşünülmektedir.
Gökyüzündeki bir çok yıldızdan bile eski olabilecek pırlantanız size ayrı bir hava ve tarz katacak, onu kullanmaktan farklı bir mutluluk duyacaksınız. Eski dönemlerde elması hiçbir alet kesemiyor ve hiçbir ateş onda leke bırakamıyordu. Bu durumdan ötürü elmasların özel yeteneği, doğa üstü gücü olduğuna inanılırdı. Elmas pırlanta yüzükler bir mücevherden çok duyguları yakalamaya yöneliktir. Hediye ettiğiniz kişi kendini özel hissedecek ve her o taşa baktığında heyecan duyguları tekrar tekrar yeşerecektir. Doğanın yarattığı çeşitlilik sayesinde, her zaman zevkinize, bütçenize ve özelliği olan güne uygun bir pırlanta bulabilirsiniz.

Her pırlanta özelliğine göre, karatına göre değişmektedir. Aldığınız pırlanta yaşamınızın duygusal anlarını temsil edecek, bu şekilde düşünerek karar vermek gerekmekte.