Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Kolye Ucu

Kolye Ucu

Renkler insanın kişiliğini ve karakterini ortaya çıkarır. Renklerin insan üzerindeki etkilerini düşünürsek rahatlatıcı ve sakinleştirici renk olan yeşili ön sıralara çıkarabiliriz.Doğa ve yaşamı temsil eden enerji veren bir renktir. Bir rivayete göre kalbimiz yeşil renginin yaydığı enerji alanındaymış. Doğanın rengi olan yeşil güven veren bir renktir.

Yaz aylarında tüm giyim tarzları daha renkli ve cıvıl cıvıl olurken pırlanta dünyası da, altın dünyası da tüm ihtişamıyla kendini göstermektedir. Özellikle hanımların kolye tercihleri daha farklı olduğundan farklı tasarımlara imza atan Lizay Pırlanta çok çeşitli kolyeleri alıcıları ile buluşturmaktadır. Pırlanta modeliyle kolyeleriniz adeta göz kamaştıracak. Yaz aylarında uzun ve zincirli kolyeler çok beğenilirken baget pırlanta müşterilerle buluşmaktadır. Pırlanta kolyelerin yanı sıra kolye ucu olarak kullanabileceğiniz ürün seçenekleride bulunmaktadır. Birbirinden farklı kolye uçları ile her gününüze farklı bir şıklık katabilirsiniz.

Alyans Ürünlerde Dev Kampanya

Genç çiftlerin mutluluğa ilk adım atacakları bu mutlu günde söz yüzükleri ve alyans modelleri çeşitleri en uygun fiyatlarla yerini almıştır. Yüzüklerde her daim kampanya yapan pırlanta firması kolay ödeme fırsatlarıyla her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Tektaş yüzük ve diğerleri de bugüne özel olarak hazırlanmıştır. Pırlantanın en doğal ve en zevkli yapısını sadece burada bulabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümlerinde Muhteşem Hediye

Eşinize bu özel günde parlak ve şık bir hediye vermek isterseniz beştaş yüzük çeşitlerini resmi internet sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Parmağı çok zarif gösteren bu özel ayrıntı için en uygun fiyatları ödeyebilirsiniz. Kredi kartına taksit ve peşin ödemelerle hediye edebileceğiniz çok çeşitli yüzüklere buradan ulaşabilirsiniz. Beştaş yüzüklerin ve diğer modellerin en iyisi burada yer almaktadır.

Kolunuzda Eşinizin Büyük Zevkini Yaşayın

Altın bileklik modellerini bir arada görüp incelemek için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Yüzük yerine bileklik hediye etmek isteyenlerin ortak kararı parlak altın bileklikler olduğundan en uygun fiyatlar müşterilere her zaman sunulmaktadır. Daha az ödeyerek daha görkemli takılara sahip olmak asla hayal değildir.

Nişanda Fark Yaratın

Evliliğe atılan ilk adımda nişan yüzükleri alternatiflerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Lizay markasını taşımak için en yakın şubeye giderek dilediğinizi satın alabilirsiniz. Baget pırlanta ile tüm hayaller gerçeğe dönüşsün.