Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

İsimli Kolye

İsimli Kolye

Kolyeler, kadınların ve erkeklerin severek taktığı hediyeler arasında yer almaktadır. Farklı uçlara sahip kolyeler genellikle kişilere kendilerini özel hissettirir. Bu yüzden sevdiklerinize kolye hediye alacaksanız, mutlaka farklı bir uca sahip ve ona ait ufak bir detay olan kolye seçebilirsiniz. Altın, gümüş gibi maddelerden yapılmış olan kolyeler uzun süreler boyunca kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır.

İsimli kolye genellikle plakaların üzerine lazer veya kıl testere şeklinde tabir edilen yöntemler ile değişik figürlerden, harflerden oluşturulan kolye modelidir. Hediye olarak kolye almak kadar, o kolyeye anlam yüklemek ve karşıdaki hediye vereceğimiz kişi içinde önemli sayılmasını sağlamalıyız.
Harfli kolyeler ise en güzel ve hiç modası geçmeyecek hediye türüdür.

Harfli kolye alırken dikkat edilmesi gereken en büyük nokta alacağınız kolyenin maden türüdür. Çoğunlukla altın kaplama şeklinde piyasada ürünler bulunmaktadır. Fakat altın kaplama olan bu gümüş ürünler kısa süre içerisinde rengi kararmaktadır. Eğer araştırarak isimli altın kolye alırsanız eğer bu almış olduğunuz hediye hem değerli bir maden olarak değerlendirilir hem de kullanım ömrü daha uzun olur. İsimli kolye alırken web sitelerinde birçok model görmektesiniz fakat alırken esas olarak alacağınız firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir ve size sattığı malın arkasında olan firma olmasına dikkat etmelisiniz. İsimli kolye tasarımlarında tek harf olabilirken özel istek olarak isimli kolye üretimi de yapılabilmektedir.

Kolye kullanımı da kadınlarda popüler bir durum olduğu için isimli kolye en güzel hediye seçeneklerinin başında geliyor. Farklı isimlerdeki isimli kolyeleri web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz, özel istediğiniz tasarım veya tam isim olarak düşünceniz varsa eğer bizimle iletişime geçebilir, altın olarak kolyenize sahip olabilirsiniz.

Değerli bir isimli kolye hediye ederken pırlanta veya pırlantasız olarak ayrım bulunmaktadır, pırlantalı kolye alacak iseniz kesim önemli bir tutar. Pırlantalı kolyeler yapıldığı kesime ve rengin çeşitliliğine göre parlaklık göstermektedir. Bu da pırlantalı isimli kolye seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir kriterdir. Değişik kesimlerde yapılmış olan pırlantalı isimli kolye ve altın isimli kolye çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve birbirinden farklı kişilerin zevklerine hitap ederek oluşturulmuş olan seçenekleri satın alabilirsiniz.

Kolyelerde Seçenek Oluşturmak

Birbirinden güzel kolyelere sahip olan sitemizden dilediğiniz ürünümüzü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Her biri farklı uçlara ve güzelliğe sahip olan ürünlerimiz özel üretimdir. Genellikle insanların kaliteli olanını aradığı fakat kolaylıkla bulamadığı isimli kolye seçeneğimiz ile müşterilerimize pek çok farklı alanda hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Dilediğiniz ismi kolyelerinizin üzerine kolaylıkla yazmaktayız. Beyaz ya da sarı altın, gümüş olarak üretim yaptığımız kolyelerimizi internet sitemizden satın alabilirsiniz.

Siteden Satın Alma İşlemleri

Satın alma işlemlerimiz oldukça kolay bir şekilde ilerlemektedir. Dilediğiniz ve beğendiğiniz kolyelerimizi sipariş vererek sizler de sahip olabilirsiniz. Diğer seçeneklerimizi de inceleyerek kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. En iyi ve en kaliteli malzemelerden üretilmiş olan kolyelerimizi sadece internet sitemizde bulunmaktadır.

Özel Günlerde Özel İnsanlara Hediye

Genellikle kadınların tercih ettiği isim yazılı kolyelerimizde dilediğiniz her şeyi yazabilmekteyiz. Yazılı olan kolyelerimizi sevdiğiniz insanlara, sevgilinize, eşinize, annenize ya da kızınıza hediye olarak alabilirsiniz. Onları oldukça sevindirecek olan bu özel hediyelerde isim yazması da ayrıca hoşlarına gidecektir. Sevgililer gününde, evlilik yıl dönümlerinde, anneler gününde ya da sebepsiz yere hediye almanız gerektiğinde mutlaka ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli ürünlerimizi, uygun fiyatlarımız ile müşterilerle buluşturmayı görevimiz olarak görmekteyiz. Müşterilerimizi memnun etmek için her ürünümüzü özel paketler ile göndermekte ve onlara ulaşmasını sağlamaktayız.