facebookpixel
SEPETİM
HRD GIA

İsimli Kolye

İsimli Kolye

İsimli kolye genellikle plakaların üzerine lazer veya kıl testere şeklinde tabir edilen yöntemler ile değişik figürlerden, harflerden oluşturulan kolye modelidir. Hediye olarak kolye almak kadar, o kolyeye anlam yüklemek ve karşıdaki hediye vereceğimiz kişi içinde önemli sayılmasını sağlamalıyız.
Harfli kolyeler ise en güzel ve hiç modası geçmeyecek hediye türüdür.

Harfli kolye alırken dikkat edilmesi gereken en büyük nokta alacağınız kolyenin maden türüdür. Çoğunlukla altın kaplama şeklinde piyasada ürünler bulunmaktadır. Fakat altın kaplama olan bu gümüş ürünler kısa süre içerisinde rengi kararmaktadır. Eğer araştırarak isimli altın kolye alırsanız eğer bu almış olduğunuz hediye hem değerli bir maden olarak değerlendirilir hem de kullanım ömrü daha uzun olur. İsimli kolye alırken web sitelerinde birçok model görmektesiniz fakat alırken esas olarak alacağınız firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir ve size sattığı malın arkasında olan firma olmasına dikkat etmelisiniz. İsimli kolye tasarımlarında tek harf olabilirken özel istek olarak isimli kolye üretimi de yapılabilmektedir.

Kolye kullanımı da kadınlarda popüler bir durum olduğu için isimli kolye en güzel hediye seçeneklerinin başında geliyor. Farklı isimlerdeki isimli kolyeleri web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz, özel istediğiniz tasarım veya tam isim olarak düşünceniz varsa eğer bizimle iletişime geçebilir, altın olarak kolyenize sahip olabilirsiniz.

Değerli bir isimli kolye hediye ederken pırlanta veya pırlantasız olarak ayrım bulunmaktadır, pırlantalı kolye alacak iseniz kesim önemli bir tutar. Pırlantalı kolyeler yapıldığı kesime ve rengin çeşitliliğine göre parlaklık göstermektedir. Bu da pırlantalı isimli kolye seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir kriterdir. Değişik kesimlerde yapılmış olan pırlantalı isimli kolye ve altın isimli kolye çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve birbirinden farklı kişilerin zevklerine hitap ederek oluşturulmuş olan seçenekleri satın alabilirsiniz.