Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü Hediyeleri

Annelerimiz hepimiz için önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı hayatımızın her alanında mutluluk ve üzüntülerimizi her daim paylaştığımız annelerimiz ile Anneler gününü de paylaşmak için sizlerde uygun bir hediye bulabilirsiniz. Annelerin birer değerli varlık olduğu gerçeğine hitaben bizlerde her parçasının ayrı bir değer ve özene sahip olduğu çeşitli takı parçalarımız ile sizlere Anneler gününü dolu dolu yaşamanız ve anneniz ile değerli bir anıyı daha gerçekleştirmenizi amaçladık.

Anne demek yalnızca sıkıntılı dönemlerimizde değil her anımızda yanımızda olunması demektir. Bu varlıkların ise hayatımızda en önemli varlıklar olduğunu varsayarsak sizler de pırlanta, tektaş ve alyans seçeneklerimiz ile annenize güzel bir anneler günü sürprizi yapabilir ve üstelik bu amacınızı uygun bir fiyatla da gerçekleştirebilirsiniz.

Anneler Birer Pırlantadır

Annelerimiz bizler için dünyanın nadide taşları olan pırlantalar gibidirler. Sadece kendimiz için olmaya isteklerimiz ve dileklerimiz her zaman annelerimizin en mutlu ve değerli varlıklar olarak kalmasıdır. Bizlerde sizlere özel tasarımlarımız ve uygun fiyatlarımız ile pırlanta kadar nadide bir varlık olan anneleriniz için sezonu başlattık. Yeni sezonumuz ile sizler için en uygun fiyatlar il anneleriniz kadar olmasa bile onlara yakışan pırlanta, tektaş ve alyans yüzüklerimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Bir Markadan Daha Öte

Markalarımız ve uygun fiyatlarımız ile sizlerin yanınızdayız. Fakat bunun da ötesinde bizler sizlerin duygularınız ve umutlarınız. Pırlanta ve tektaş yüzüklerimiz ile siz annelerini düşünen çocuklar için uygun bir dostuz. Her kadının sahip olması gereken bu pırlanta yüzüklerimiz ile beraber sizlere asla unutulmayan bir armağan veriyoruz ve sizlerin anneleriniz ile daha uzun ve bizlerin de markamız ve tasarımlarımız ile sizlerle beraber anneler günü yaşamanızı umuyoruz.