Hemen Üye Olun

İlk alışverişinize özel
100 TL ek indirim kazanın!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Lizaypirlanta.com’a üye olmanın ayrıcalıklarını yaşayın

İlk alışverişinize özel 100 TL ek indirim

Özel indirimler

Ücretsiz sigortalı kargo

Taksitli alışveriş

Üye Ol
HRD GIA

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Alyans birbirini seven iki insanın bağlandığı noktadır. Her iki taraf da alyansa gereken önemi verir ve hayatları boyunca parmaklarında taşımak isterler. Ömür boyu kullanılacak olan yüzüğün ise rahat ve şık olmasına dikkat edilmelidir. Bayanlar yüzük çeşitliliği bakımından hep çok şanslı olan taraf olmuştur. Alyans alırken erkek ve kadın olarak model farklılıkları vardır ve Lizay Pırlanta olarak bayanlara gereken özeni göstermenin yanında erkekler içinde şans kapısını açmaktayız. Çiftler için yapmış olduğu özel tasarımlar söz yüzükleri ve nişan yüzükleri görenlerin gözlerini üzerinden alamayacağı şıklığa sahiptir. 

Lizay Pırlanta Neden Tercih Edilmeli?

Lizay Pırlanta tasarlamış olduğu yüzüklerde parmak yapısına en uygun yani ergonomik ve şık olmasına özen göstermektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda kesinlikle taviz vermeyen bir anlayışa sahiptir. Tasarlamış olduğu tektaş yüzük ve beştaş yüzük çeşitleri tüm müşterileri tarafından takdir toplamıştır. Kullanımdaki rahatlık ve şık tasarımı ile çiftlerin ömür boyu severek kullanacağı yüzükler üretmektedir. Lizay Pırlanta müşterilerine en iyi fiyat garantisi de sunmaktadır. Bunun yanında ücretsiz kargolama, bakım güvencesi, ücretsiz değişim, satmış olduğu her bir ürün için sertifika, hediye paketi ve güvenli alışveriş olanakları sunmaktadır.

Lizay Pırlanta Ürün Çeşitleri

Lizay Pırlanta en şık yüzük çeşitliliğine sahip olması yanında baget pırlanta setler ve altın bileklik çeşitlerine de sahiptir. Kolye, küpe, bileklik, çocuklar için tasarlanmış takılara kolayca ulaşmak mümkün ancak seçim yapmak ise bir o kadar zordur. Lizay Pırlanta farklı renklerde altın yapısına ve farklı ölçülerde pırlanta ve değerli taş çeşitleri ile her zevke uygun ürüne sahiptir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Lizay Pırlanta hayatınızdaki en özel ve en güzel anlara en doğru dokunuşu yapmanız için gereken her şeye sahiptir.